Kadry na weekendowe turnieje

W najbliższy weekend nasze dwie grupy (2005 i 2006) udadzą się na halowe turnieje. Starsza grupa będzie toczyć zmagania w Halinowie, z kolei młodsi w Kobyłce. Poniżej podajemy kadry drużyn i szczegółowe informacje:

2005 - wyjazd w niedzielę godz. 11:00, składka 25 zł, trener Paweł Gołaszewski. Rywale: Naprzód Skórzec, Orły Zielonka, Orły Płock, Piast Piastów, SRT Halinów.
Kadra: Mateusz Wikieł, Rafał Drużba, Wiktor Oniśk, Radek Garwoliński, Adrian Radzimirski, Maks Kopania, Tomek Rogala, Kuba Kołodziejczyk, Gracjan Sulowski.

2006 - wyjazd w niedzielę godz. 9:30, składka 25 zł, trener Tomasz Wojtasiewicz. Rywale: Polonia Warszawa, Marcovia Marki, Świt Nowy Dwór Maz., Lechia Tomaszów Maz.
Kadra: Oskar Bobrowicz, Krystian Kosierb, Karol Sulich, Bartek Snopkiewicz, Alan Krzyżewski, Albert Andrasik, Patryk Sulich, Klaudiusz Szczęsny, Filip Molski, Wiktor Januszewski, Kuba Biernat.