Podsumowanie weekendu

Za nami jeden z ostatnich piłkarskich weekendów naszych drużyn młodzieżowych. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami naszych drużyn.

2004

Remisem zakończyło się spotkanie naszych zawodników z rocznika 2004 z Miedzanką Miedzna. Nasi piłkarze nie mieli tego dnia wystarczająco dużo szczęścia, ponieważ obijali słupki i poprzeczki, ale piłka do bramki wpadać nie chciała. W najbliższy weekend Trójka 2004 wystąpi w turnieju międzynarodowym, na ,który już teraz serdecznie zapraszamy.

Miedzanka Miedzna 3:3 Trójka Łochów

Strzelcy: ? ? ?

2005

Niezły mecz, ale niestety przegrany, rozegrali zawodnicy z rocznika 2005. Zaprezentowaliśmy naprawdę dużą wolę walki, ale niestety po raz kolejny zabrakło skuteczności pod bramką rywala. Ostatecznie ulegliśmy Podlasiu Sokołów Podlaski 0:8.

Podlasie Sokołów Podl. 8:0 Trójka Łochów

2006

Jednego punktu do tytułu najlepszej drużyny w kategorii U-9 brakuje naszym najmłodszym piłkarzom z rocznika 2006. Nasi zawodnicy w Siedlcach wygrali z Pogonią 2:0, ale niestety okazali się gorsi od Dziewiątki, przegrywając 1:3. Drużyna Dąbrówki Mińsk Mazowiecki nie dojechała i za wszystkie jej spotkania zostaną przyznane prawdopodobnie walkowery. Wciąż nie wiemy, czy odbędzie się turniej, który powinna zorganizować drużyna z Mińska, ale jeśli ten się nie odbędzie, to Trójka Łochów zostanie oficjalnym mistrzem siedleckiej ligi okręgowej!

Trójka Łochów 2:0 Pogoń Siedlce
Bramki: Albert Andrasik oraz Patryk Sulich

Trójka Łochów 1:3 Dziewiątka Siedlce
Bramka: Albert Andrasik (rzut karny)