Podsumowanie weekendu

W miniony weekend wszystkie grupy młodzieżowe rozegrały mecze lub turnieje. Poniżej krótki raport:

2004

Piłkarze z rocznika 2004 bez problemów wygrali z UKS Węgrów 9:1 i umocnili się na czwartej pozycji w lidze Orlików U-11.

2005

Zawodnicy z rocznika 2005 i młodsi (graliśmy w większości rocznikiem 2006) zagrali dobre spotkanie w Mińsku Mazowieckim z Akademią Piłki Nożnej, jednak ulegli swoim rywalom 3:12. Po raz kolejny wiele do życzenia pozostawiała skuteczność naszych piłkarzy, nad którą musimy intensywnie pracować.

2006

Chłopcy z rocznika 2006 i młodsi w sobotę rozegrali towarzyski turniej na stadionie GKP Targówek w Warszawie. Nasi zawodnicy niestety przegrali wszystkie spotkania, jednak było to dla nich kolejne doświadczenie zdobyte w starciu z mocnymi drużynami.

2008

Nasi najmłodsi zawodnicy z rocznika 2008 w niedzielę wzięli udział w turnieju piłkarskim w Kobyłce. Trójka Łochów zajęła tam 6 miejsce i pokazała się z bardzo dobrej strony. Oprócz zmagań piłkarskich nasi piłkarze mogli skorzystać z wielu atrakcji towarzyszącym dniu dziecka.