KOLEJNY TEST MECZ

W NIEDZIELĘ GRUPA 2004 UDAJE SIĘ DO ŁUKOWA GDZIE ROZEGRA NA STADIONIE MIEJSKIM ORLĄT ŁUKÓW TEST MECZ Z DRUŻYNĄ DAF ŁUKÓW. MECZ O GODZ.10.00 WYJAZD 8.00 ZE STADIONU ŁKS.

Dziś rozegraliśmy pierwszy test mecz w nowej odsłonie czyli 9x9, na trawiastym boisku 70x50. Przeciwnikiem naszej drużyny była Dziecięca Akademia Futbolu z Łukowa. Zgodnie z moimi przypuszczeniami spotkanie było trudne, po raz pierwszy w zestawieniu 8+1, spalony, no i duże boisko. Nie jest to już orlik gdzie wszystko jest równe i nie ma mowy o nierównościach.

Rozpoczeliśmy spokojnie, bez fajerwerków, przeciwnicy również po raz pierwszy w takiej sytuacji, jednak od początku spotkania to My stwarzaliśmy więcej sytuacji, efektem czego była bramka zdobyta przez Łukasza Mitkowskiego. Druga część toczyła się podobnie, próbowaliśmy prowadzić grę, graliśmy dużo skrzydłami, efektem czego była bramka zdobyta przez Kacpra Rzepczyńskiego. Trzecia odsłona nie zmieniła już nic poza tym że Łukasz zdobył kolejną bramkę, ustalając wynik meczu. Test wypadł poprawnie, biorąc pod uwagę fakt że pojechaliśmy w 10, z jednym tylko zmiennikiem.

W dzisiejszym meczu wystąpili:   daniel Snopkiewicz, Olaf Kozioł, Bartek Zengota, Mateusz Kopania, Damian Styś, Kuba Sulich, Krystian Pękul, Kacper Rzepczyński, Maciek Sypuła, Łukasz Mitkowski.

Jutro tj. poniedziałek ćwiczymy na boisku Liceum godz.18.00, wtorek sparing z UKS Dobre w Jartyporach.

Po dobrym, meczu ulegliśmy drużynie z Dobrego 0;4. Spotkanie rozegraliśmy w Jartyporach,boisko było bardzo dobrze przygotowany, obie drużyny stawiły się punktualnie. Przybyli na ten test mecz rodzice i inni obserwatorzy byli świadkami wielu akcji o wysokim zaangażowaniu techniczno taktycznym, sytuacji podbramkowych z obydwu stron było bardzo dużo, świetnie zaprezentowali się bramkarze. Więcej szczęścia pod bramką mieli nasi przeciwnicy którzy wykorzystywali swoje sytuacje. Nasze strzały lądowały na poprzeczce, bądź bronił bramkarz gospodarzy, który był tego dnia bardzo dobrze dysponowany, mocny punkt drużyny. Nasi bramkarze również zaprezentowali się z dobrej strony Daniel był pewny w swoich interwencjach, dobrze wprowadzał piłkę do gry, Mikołaj również zaprezentował się dobrze pomimo że kilka godzin wcześniej powrócił z wczasów. Kilku naszych zawodników tego dnia rano było jeszcze na plaży, a wieczorem stawili się na wyjazdowe spotkanie, widać chęć gry, jest zapał, powoli wracamy do pełnego treningu. Dziś tj. środa ćwiczymy na stadionie ŁKS, jutro sparing z Marcovią Marki występującą w I lidze, w sobotę zagramy u siebie z przeciwnikiem również z I ligi Victorią Sulejówek.

W test meczu wystąpili:  Daniel Snopkiewicz, Mikołaj Krysik, Olaf Kozioł, Michał Gabelski, Bartek Zengota, Mateusz Kopania, Kacper Rzepczyński, Krystian Pękul, Damian Styś, Kuba Sulich, Łukasz Mitkowski, Maciek Sypuła, Oskar Matliński, Kuba Strąk