IV i VII miejsce na turnieju o Puchar Burmistrza Ostrowi Mazowieckiej

Drugi raz w ciągu tygodnia rocznik 2005 gościł w Ostrowi Mazowieckiej. Tym razem u naszych niedalekich sąsiadów stanęliśmy do walki o Puchar Burmistrza tego miasta. Nasz powrót na ziemię ostrowską nie był tak udany, jak pierwsza wizyta, kiedy wygraliśmy Puchar Dyrektora MOSiRu Ostrów Mazowiecka. W sobotę pierwsza drużyna wywalczyła IV miejsce, natomiast druga - VII. Zaprezentowaliśmy się z niezłej strony, nie zabrakło ciekawych akcji, ładnych bramek oraz woli walki. Do miejsca na podium zabrakło nam niewiele. W meczu półfinałowym z Makowianką Maków Maz. straciliśmy decydującą bramkę na 7 sekund przed końcem, a mecz o 3 miejsce z Kurpikiem Kadzidło przegraliśmy w rzutach karnych.

WYNIKI:

GRUPA A:

Trójka Łochów II - KS Ostrovia 0:0
Trójka Łochów II - AP Ostrów Maz. 0:0
Trójka Łochów II - Makowianka Maków Maz. 0:2
Trójka Łochów II - Kurpik Kadzidło 0:0

GRUPA B:

Trójka Łochów I - MKS Przasnysz 0:1
Trójka Łochów I - Orzeł Sypniewo 2:0
Trójka Łochów I - AMP GOOL Ostrów Maz. 2:0
Trójka Łochów I - APN Ostrołęka 1:1

PÓŁFINAŁ:

Trójka Łochów I - Makowianka Mińsk Maz. 0:1

Mecz o 7. miejsce:

Trójka Łochów II - AMP GOOL Ostrów Maz. 3:0

Mecz o 3. miejsce:

Trójka Łochów I - Kurpik Kadzidło 1:1 (2:3 k.)

Składy:

Trójka I: R. Drużba - M. Kopania, K. Kopania, R. Garwoliński, P. Sulich, K. Sulich, A. Andrasik, K. Szczęsny, M. Sośnicki, K. Biernat

Trójka II: M. Wikieł - A. Radzimirski, A. Krzyżewski, T. Rogala, B. Snopkiewicz, Z. Marczak, M. Madaliński, K. Kosierb, O. Bobrowicz