2005: informacje na długi weekend! WAŻNE!

Prosimy zapoznać się z kadrami na mecze w weekend majowy:

CZWARTEK (30.04) ZBIÓRKA godz. 15:30. Mecz w Łochowie. Lista zawodników powołanych:

M. Wikieł, R. Drużba, A. Radzimirski, M. Kopania, P. Sulich,  R. Garwoliński, W. Oniśk, T. Rogala, K. Szczęsny, B. Snopkiewicz, A. Andrasik, K. Kosierb, O. Bobrowicz, A. Makowiecki, M. Madaliński, P. Wróblewski, Z. Marczak.

PIĄTEK (01.05) ZBIÓRKA godz. 9:20. Mecz w Ostrowi Mazowieckiej. Składka 15 zł na autobus. Lista zawodników powołanych:

M. Wikieł, R. Drużba, A. Radzimirski, M. Kopania, P. Sulich,  W. Oniśk, T. Rogala, K. Szczęsny, B. Snopkiewicz, A. Andrasik, K. Kosierb, O. Bobrowicz, J. Biernat, Z. Marczak, K. Sulich, A. Krzyżewski, R. Garwoliński, G. Sulowski.

NIEDZIELA (03.05) zbiórka godz. 9:00. Mecz w Węgrowie. Jedziemy własnymi samochodami. Lista zawodników powołanych:

O. Bobrowicz, K. Szczęsny, R. Garwoliński, P. Garwoliński, A. Andrasik, P. Sulich, K. Sulich, B. Snopkiewicz, A. Krzyżewski, W. Januszewski, F. Molski, K. Kosierb, G. Sulowski, K. Kopania, J. Biernat.