KONIEC ROKU

W rundzie jesiennej drużyna r. 2004 liczyła 15 zawodników, po przenosinach do MLO zostaliśmy przydzieleni do V ligi okręgowej D2 młodzik grupa 1. W tej grupie rozegraliśmy 8 meczy z czego 7 zakończyło sę naszym zwycięstwem, jedno spotkanie było remisowe. Bilans 22pkt. 62:6 bramki. powyższe wyniki dały nam awans do klasy wyższej.

Ta runda była dla nas wielką niewiadomą, zamieniliśmy ORLIK na DUŻE BOISKO trawiaste, zmieniła się liczba zawodników no i spalony. Poradziliśmy sobie z tym bardzo dobrze co widać po osiągniętych wynikach. Dobrym prognostykiem na przyszłość jest gra naszego zespołu, która cały czas ewaluuje, na nasze mecze przychodzi duża ilość kibiców, na derbowym meczu z Jadowem( 4: 0 ) było ponad 100 osób.

Po zakończeniu ligi rozegraliśmy jeszcze bardzo mocno obsadzony międzynarodowy turniej w Nadrzeczu k/ Biłgoraja 27-29.11.2015 gdzie graliśmy z drużynami Karpaty Lwów, Beniaminek Krosno, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Dolcan ZĄbki i inni zajmując 7 mce.  7.12.2015 braliśmy udział w Powiatowych Zawodach LZS klas V gdzie dwie nasze drużyny zajeły odpowiednio I i II mce, prezentując futbol nieosiągalny dla innych szkół. 28.12.2015 wraz z grupami 2007, 2006 udaliśmy się do Giżycka na II Turniej o Puchar Łukasza Broźia, na ten turniej zostaliśmy zaproszeni przez organizatora w związku z dobrym naszym występem w ubiegłorocznej edycji. Po za drużyną 2007, która grała w swoim roczniku - IImce, najlepszym zawodnikiem turnieju Albert Andrasik, drużyny 2006 brała udział w kat. 2005 - IV mce, a 2004 w kat. 2003 mce IV, a Łukasz Mitkowski ustrzelił KRÓLA STRZELCÓW imprezy i kto wie co by było gdyby nie grypa i kontuzje które zdziesiątkowały nasz zespół. Puchary i wyróżnienia wręczał Łukasz Bróź, wychowanek Mamry Giżycko, obecnie zawodnik Legii Warszawa, który był pod wrażeniem umiejętności jakie zaprezentowali młodzi piłkarze. Za rok na pewno tam wrócimy powtarzali ci młodsi i ci starsi.